Z5U103M1KV 10000PF 1000V 5mm CAPACITOR
Manufacturer:
BC
Availability:
1511 in stock
SKU:
ACKKND005286
Manufacturer part number:
Z5U103M1KV
Vendor:
ACK Electronic
10NF 1000V 5mm SERAMİK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
Z5U103M1KV 10NF 1000V 5mm SERAMİK BC SERAMİK KONDANSATÖR