WKO440-X1300 680PF 440V 7.5mm CAPACITOR
Manufacturer:
N-A
Availability:
5372 in stock
SKU:
ACKKND001025
Manufacturer part number:
WKO440-X1300
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 24
Email a friend
WKO440-X1300 680PF 440V 7.5mm SERAMİK KONDANSATÖR