VY2103MY2300X1440 0.01UF 440V CAPACITOR
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
296 in stock
SKU:
ACKMHT002186
Manufacturer part number:
VY2103MY2300X1440
Vendor:
ACK Electronic
14mm 440V
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 24
Email a friend
VY2103MY2300X1440 14mm 440V VISHAY SERAMİK KONDANSATÖR