VY1472M63Y5UQ6TV0 4700PF 760VAC 10mm X1,Y1 CAPACITOR
Manufacturer:
KACO
Availability:
953 in stock
SKU:
ACKBLG010561
Manufacturer part number:
VY1472M63Y5UQ6TV0
Vendor:
ACK Electronic
4.7NF 760VAC 10mm X1,Y1
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
VY1472M63Y5UQ6TV0 4.7NF 760VAC 10mm X1,Y1 KACO SERAMİK KONDANSATÖR