vy1102m31y5uc6uv0-1000pf-760vac-10mm-capacitor
Manufacturer:
VISHAY
Availability:
4311 in stock
SKU:
ACAZ23050139
Manufacturer part number:
VY1102M31Y5UC6UV0
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
1NF 760VAC 10mm SERAMİK
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
VY1102M31Y5UC6UV0 1NF 760VAC 10mm SERAMİK VISHAY SERAMİK KONDANSATÖR