UVZ1C332MHDANESZ 3300UF 16V 12.5x25mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
60518 in stock
SKU:
ACKKND001072
Manufacturer part number:
UVZ1C332MHDANESZ
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
UVZ1C332MHDANESZ 3300MF 16V 12.5x25 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR