URS1V221MPDEDEJU 220UF 35V 10x10mm 85 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
5280 in stock
SKU:
ACKKND000175
Manufacturer part number:
URS1V221MPDEDEJU
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
URS1V221MPDEDEJU 220MF 35V 10x10 85 NICHICON ELKO KONDANSATÖR