URS1C471MPD1DU 470UF 16V 10x10 mm CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
50 in stock
SKU:
ACKKND000119
Manufacturer part number:
URS1C471MPD1DU
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
URS1C471MPD1DU 470MF 16V 10x10 NICHICON ELKO KONDANSATÖR