UPW2G1R5MPDAZHTD 1.5UF 400V 10x15mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
49940 in stock
SKU:
ACKKND000205
Manufacturer part number:
UPW2G1R5MPDAZHTD
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 24
Email a friend
UPW2G1R5MPDAZHTD 1.5MF 400V 10x15 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR