UPW1A681MPD1TD 680uF 10V 10x14 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
406 in stock
SKU:
ACKKND000117
Manufacturer part number:
UPW1A681MPD1TD
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
UPW1A681MPD1TD 680MF 10V 10x14 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR