UPT2W101MHD 100UF 450V 17x40 mm CAPACITOR
Manufacturer: NICHICON
Availability: 1737 in stock
SKU: ACAZ2408000388
Manufacturer part number: UPT2W101MHD
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Ship to
Shipping Method
Name
Estimated Delivery
Price
No shipping options
UPT2W101MHD 100MF 450V 17x40 105 NICHICON ELKO