UPM2G2R2MPD1TD 2.2UF 400V 10x15 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
7863 in stock
SKU:
ACKKND001269
Manufacturer part number:
UPM2G2R2MPD1TD
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
UPM2G2R2MPD1TD 2.2MF 400V 10x15 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR