UPM2A221MHD6TN 220uF 100V 15x25mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
556 in stock
SKU:
ACKKND000104
Manufacturer part number:
UPM2A221MHD6TN
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
UPM2A221MHD6TN 220MF 100V 15X25 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR