UPJ1J331MHD6 330UF 63V 105
UPJ1J331MHD6 330UF 63V 105
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
1550 in stock
SKU:
ACAZ2408000470
Manufacturer part number:
UPJ1J331MHD6
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
UPJ1J331MHD6 330MF 63V 18x15 105 NICHICON ELKO