UPJ1C332MHD1CV 3300uF 16V 12.5X40mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
4319 in stock
SKU:
ACKKND000167
Manufacturer part number:
UPJ1C332MHD1CV
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
UPJ1C332MHD1CV 3300MF 16V 12.5X40 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR