UPF2A221MHD 220uF 100V 13X35mm 105 CAPACITOR
Availability:
989 in stock
SKU:
ACKKND000114
Manufacturer part number:
UPF2A221MHD
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
UPF2A221MHD 220MF 100V 13X35 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR