UPF1J471MHH6TN 470UF 63V 16x25mm 105 CAPACITOR
Availability:
98 in stock
SKU:
ACKKND000764
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
UPF1J471MHH6TN 470MF 63V 16x25 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR