UPF1H222MHD1CV 2200uF 50V 17x40mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
286 in stock
SKU:
ACKKND001204
Manufacturer part number:
UPF1H222MHD1CV
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
UPF1H222MHD1CV 2200MF 50V 17x40 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR