UPB2V220MHD1T0 22uF 350V 12x20mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
980 in stock
SKU:
ACKKND000121
Manufacturer part number:
UPB2V220MHD1T0
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
UPB2V220MHD1T0 22MF 350V 12x20 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR