UPB2E100MPDBNETD 10UF 250V 10x13mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
84855 in stock
SKU:
ACKKND000593
Manufacturer part number:
UPB2E100MPDBNETD
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
UPB2E100MPDBNETD 10MF 250V 10x13 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR