UHE1J471MHD6SZ 470UF 63V 16x20mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NICHICON
Availability:
20 in stock
SKU:
ACKKND000081
Manufacturer part number:
UHE1J471MHD6SZ
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
UHE1J471MHD6SZ 470MF 63V 16x20 105 NICHICON ELKO KONDANSATÖR