tvr10471-10mm-470v-vdr
tvr10471-10mm-470v-vdr
Availability:
6985 in stock
SKU:
ACAZ23051201
Manufacturer part number:
TVR10471
1-2 days
10mm 470V
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
TVR10471 10mm 470V VARİSTÖR