tvr10431ksaby-10mm-430v-vdr
tvr10431ksaby-10mm-430v-vdr
Manufacturer:
N-A
Availability:
3470 in stock
SKU:
ACAZ23051199
Manufacturer part number:
TVR10431KSABY
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
10mm 430V ŞERİT
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
TVR10431KSABY 10mm 430V ŞERİT VARİSTÖR