tvr10431-10mm-430v-vdr
tvr10431-10mm-430v-vdr
Availability:
1015 in stock
SKU:
ACAZ23051198
Manufacturer part number:
TVR10431
1-2 days
10mm 430V DOKME
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 20
Email a friend
TVR10431 10mm 430V VARİSTÖR