tvr07201kfaesy-7mm-200v-130vac-vdr
Manufacturer:
N-A
Availability:
48750 in stock
SKU:
ACAZ23051197
Manufacturer part number:
TVR07201KFAESY
Vendor:
ACK Electronic
Delivery date:
1-2 days
7mm 200V 130VAC VARİSTÖR
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
TVR07201KFAESY 7mm 200V 130VAC VARİSTÖR