TKR222M1EI35M 2200uF 25V 13x34mm CAPACITOR
Manufacturer:
JAMICON
Availability:
4758 in stock
SKU:
ACKKND005385
Manufacturer part number:
TKR222M1EI35M
Vendor:
ACK Electronic
2200MF 25V 13x34
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
TKR222M1EI35M 2200MF 25V 13x34 JAMICON ELKO KONDANSATÖR