TKP221M1EFJJM 220UF 25V 8x11 105 CAPACITOR
Manufacturer:
JAMICON
Availability:
1073 in stock
SKU:
ACKKND000033
Manufacturer part number:
TKP221M1EFJJM
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
TKP221M1EFJJM 220MF 25V 8x11 105 JAMICON ELKO KONDANSATÖR