TDQ5JKXG450VB33M 33UF 450V 16x25mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NİPPON
Availability:
46 in stock
SKU:
ACKKND002318
Manufacturer part number:
TDQ5JKXG450VB33M
Vendor:
ACK Electronic
33MF 450V 16X25 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 8
Email a friend
TDQ5JKXG450VB33M 33MF 450V 16X25 NİPPON ELKO KONDANSATÖR