TD04RSMG25VB47M 47UF 25V 5x11mm 105 CAPACITOR
Availability:
2000 in stock
SKU:
ACKKND004908
Manufacturer part number:
TD04RSMG25VB47M
Vendor:
ACK Electronic
47MF 25V 5x11 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
TD04RSMG25VB47M 47MF 25V 5x11 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR