TD04RLXZ6.3VB1200M 1200UF 6.3V 10x16 105 CAPACITOR
Availability:
545 in stock
SKU:
ACKKND002187
Manufacturer part number:
TD04RLXZ6.3VB1200M
Vendor:
ACK Electronic
1200MF 6.3V 10x16 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
TD04RLXZ6.3VB1200M 1200MF 6.3V 10x16 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR