TD04RKMG50VB47MF25E1 47UF 50V 6.3x11mm 105 CAPACITOR
Availability:
7310 in stock
SKU:
ACKKND002304
Manufacturer part number:
TD04RKMG50VB47MF25E1
Vendor:
ACK Electronic
47MF 50V 6.3x11 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
TD04RKMG50VB47MF25E1 47MF 50V 6.3x11 105 NİPPON ELKO KONDANSATÖR