TD04RKMG50VB47M 47UF 50V 6.3x11mm
Availability:
52000 in stock
SKU:
ACKKND002315
Manufacturer part number:
TD04RKMG50VB47M
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
TD04RKMG50VB47M 47MF 50V 6.3x11 NİPPON ELKO KONDANSATÖR