TD04RKMG100VB 0.47UF 100V 5x11 105 CAPACITOR
Availability:
3578 in stock
SKU:
ACKKND002186
Manufacturer part number:
TD04RKMG100VB
Vendor:
ACK Electronic
0.47MF 100V 5x11 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
TD04RKMG100VB 0.47MF 100V 5x11 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR