TD04RGXE80VB10M 100UF 80V 10x20mm 125 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
3768 in stock
SKU:
ACKKND002333
Manufacturer part number:
TD04RGXE80VB10M
Vendor:
ACK Electronic
100MF 80V 10x20 125
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
TD04RGXE80VB10M 100MF 80V 10x20 125 NIPPON ELKO KONDANSATÖR