TC04RLXY10VB82M 82MF 10V 5x11.5mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
1990 in stock
SKU:
ACKKND002189
Manufacturer part number:
TC04RLXY10VB82M
Vendor:
ACK Electronic
82MF 10V 5x11.5 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
TC04RLXY10VB82M 82MF 10V 5x11.5 105 NIPPON ELKO KONDANSATÖR