TC04RKMG25VB47M 47UF 25V 5x11mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
NİPPON
Availability:
1942 in stock
SKU:
ACKKND004642
Manufacturer part number:
TC04RKMG25VB47M
Vendor:
ACK Electronic
47MF 25V 5x11 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
TC04RKMG25VB47M 47MF 25V 5x11 105 NİPPON ELKO KONDANSATÖR