TBR222M1EI35M 2200uF 25V 12x35mm 105 CAPACITOR
Manufacturer:
JAMICON
Availability:
11631 in stock
SKU:
ACKKND005382
Manufacturer part number:
TBR222M1EI35M
Vendor:
ACK Electronic
2200MF 25V 12x35 105
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
TBR222M1EI35M 2200MF 25V 12x35 105 JAMICON ELKO KONDANSATÖR