SMQ200VS2700M 2700MF 200V 35x50 85 CAPACITOR
Manufacturer:
NİPPON
Availability:
700 in stock
SKU:
ACKKND002181
Manufacturer part number:
SMQ200VS2700M
Vendor:
ACK Electronic
2700MF 200V 35x50 85 SNAP
Email a friend
SMQ200VS2700M 2700MF 200V 35x50 mm