SMH450VN470M 470UF 450V 35x50mm CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
300 in stock
SKU:
ACKKND002182
Manufacturer part number:
SMH450VN470M
Email a friend
SMH450VN470M 470MF 450V 35x50 85 NIPPON ELKO KONDANSATÖR