SMH400VNSN270M 270uF 400V 25.4x45mm 85 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
170 in stock
SKU:
ACKKND002369
Manufacturer part number:
SMH400VNSN270M
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 2
Email a friend
SMH400VNSN270M 270MF 400V 25.4x45 85 NIPPON ELKO KONDANSATÖR