SMG450VB4.7M 4.7uF 450V 10x20mm 85 CAPACITOR
Availability:
230 in stock
SKU:
ACKKND002237
Manufacturer part number:
SMG450VB4.7M
Vendor:
ACK Electronic
4.7MF 450V 10x20 85
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
SMG450VB4.7M 4.7MF 450V 10x20 85 NIPPON ELKO KONDANSATÖR