SMG350V33M 33uF 350V 16x25mm 85 CAPACITOR
Availability:
100 in stock
SKU:
ACKKND004754
Manufacturer part number:
SMG350V33M
Vendor:
ACK Electronic
33MF 350V 16x25 85
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 12
Email a friend
SMG350V33M 33MF 350V 16x25 85 NİPPON ELKO KONDANSATÖR