SMG250VB220M 220UF 250V 18x40mm 85 CAPACITOR
Availability:
350 in stock
SKU:
ACKKND004657
Manufacturer part number:
SMG250VB220M
Vendor:
ACK Electronic
220MF 250V 18x40 85
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 5
Email a friend
SMG250VB220M 220MF 250V 18x40 85 NİPPON ELKO KONDANSATÖR