SMG200VB100 100uF 200V 16x25mm 85 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
905 in stock
SKU:
ACKKND000924
Manufacturer part number:
SMG200VB100
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 15
Email a friend
100MF 200V