SMG10VB4700M 4700uF 10V 15.5x25mm 85 CAPACITOR
Availability:
500 in stock
SKU:
ACKKND004659
Manufacturer part number:
SMG10VB4700M
Vendor:
ACK Electronic
4700MF 10V 15.5x25 85
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
SMG10VB4700M 4700MF 10V 15.5x25 85 NIPPON ELKO KONDANSATÖR