SMG10VB1000M 1000UF 10V 10x12.5mm 85 CAPACITOR
Availability:
350 in stock
SKU:
ACKKND004903
Manufacturer part number:
SMG10VB1000M
Vendor:
ACK Electronic
1000MF 10V 10x12.5 85
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 25
Email a friend
SMG10VB1000M 1000MF 10V 10x12.5 85 NİPPON ELKO KONDANSATÖR