SMG100VB3.3M 3.3UF 100V 5x11mm 85 CAPACITOR
Availability:
1320 in stock
SKU:
ACKKND004648
Manufacturer part number:
SMG100VB3.3M
Vendor:
ACK Electronic
3.3MF 100V 5x11 85
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 100
Email a friend
SMG100VB3.3M 3.3MF 100V 5x11 85 NIPPON ELKO KONDANSATÖR