SMG100VB100M 100UF 100V 10x20mm 85 CAPACITOR
Manufacturer:
NIPPON
Availability:
100 in stock
SKU:
ACKKND002401
Manufacturer part number:
SMG100VB100M
Vendor:
ACK Electronic
100MF 100V 10x20 85
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
SMG100VB100M 100MF 100V 10x20 85 NIPPON ELKO KONDANSATÖR