SL1016T-560K-B 56UH 3,4A INDUCTOR
Manufacturer:
N-A
Availability:
1680 in stock
SKU:
ACKMHT001324
Manufacturer part number:
SL1016T-560K-B
Vendor:
ACK Electronic
56uH 3,4A
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 10
Email a friend
SL1016T-560K-B 56uH 3,4A KONDANSATÖR TİPİ BOBİN