SK025M0047GAE 47UF 25V 5x11mm 85 CAPACITOR
Manufacturer:
KGG
Availability:
4000 in stock
SKU:
ACKKND001233
Manufacturer part number:
SK025M0047GAE
Vendor:
ACK Electronic
Tax Is Not Included
This product has a minimum quantity of 50
Email a friend
SK025M0047GAE 47MF 25V 5x11 85 KGG ELKO KONDANSATÖR